بروکر آلپاری

بروکر آلپاری به عنوان یک کارگزار فارکس با تخصص گسترده در بازارهای مالی، معامله‌گران از سراسر جهان را به خود جذب کرده است.

این مقاله به عنوان یک راهنمای جامع برای بروکر آلپاری عمل می کند و به شما امکان می دهد در یک محیط امن شروع به کار کنید. همه چیزهایی که نیاز دارید، از مراحل ثبت نام آسان گرفته تا چندین حساب و پلتفرم تجاری موجود، دقیقاً جاییست که باید باشید.

دراین مقاله، تجزیه و تحلیل عمیقی از پلتفرم معاملاتی Alpari خواهید آموخت. فقط با ما همراه باشید:

معرفی بروکر آلپاری

یک پلت فرم معاملات مالی آنلاین که از سال 1998 وجود داشته و به عنوان یک کارگزار چند دارایی شناخته می شود، شرکتی است که به فعالیت خود در مقیاس جهانی ادامه می دهد. 

بروکر آلپاری
سایت بروکر آلپاری

برای بیش از 24 سال، این پلتفرم فرصت های سرمایه گذاری فارکس را به مشتریان خود ارائه می دهد و به عنوان یک کارگزار برتر در سراسر جهان شهرت پیدا کرده است. 

بروکر آلپاری
حداقل واریز۲۰ دلار
متاتریدر ۴دارد
متاتریدر ۵دارد
سی تریدردارد
کپی تریدینگدارد
سرویس دهی به ایرانیاندارد
اسپردشناور
حساب اسلامیدارد
سال تاسیس۱۹۸۸
روش های واریز برداشتریالی، ارز دیجیتال

سنت وینسنت و گرنادین ها محل استقرار دفتر مرکزی آلپاری است. هنگام معامله در بازارهای جهانی و مالی، باید کارگزاری را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. به همین دلیل است که ممکن است همه چیز مدتی طول بکشد. 

انواع حساب های بروکر آلپاری کدام ها هستند؟

طیف گسترده ای از انواع حساب ها از Alpari برای پاسخگویی به نیازهای معامله گران با درجات مختلف تخصص در دسترس است که در  شش نوع اصلی حساب ها هستند:

 • حساب استاندارد رایگان است و دارای اسپردهای کوچک است که برای تازه واردان ایده آل است. اسپرد شناور 1.2 یا بیشتر برای حساب کارگزار معمولی Alpari مورد نیاز است.
 • حساب‌های دارای موجودی نانو کاملاً مشابه حساب‌های معمولی هستند، با این تفاوت که به جای دلار، از پنی استفاده می‌کنند. برای کسانی که به دنبال شروع تجارت با سرمایه گذاری اولیه کوچکتر هستند، این یک انتخاب ایده ال است. اسپرد شناور در حساب نانو بروکر آلپاری 1.7 یا بالاتر است.
 • یک حساب ECN اجازه می دهد تا کارمزد تراکنش کمتر و اسپرد کمتری داشته باشد. معامله گران با تجربه بیشتر که به دنبال صرفه جویی در هزینه های معاملاتی هستند، آن را ایده آل می یابند. اسپرد شناور 0.4 یا بیشتر برای حساب های کارگزار Alpari ECN در دسترس است.
 • کمترین اسپرد و بالاترین کمیسیون توسط حساب Pro ECN ارائه می شود. برای معامله گران جدی که به دنبال شرایط بهینه هستند، این راه است. اسپرد شناور برای یک حساب Alpari Broker PRO ECN ممکن است از صفر تا مضربی از یک باشد.
 • برای بازرگانان مسلمان، یک حساب ایده آل یک حساب اسلامی خواهد بود، زیرا شامل هیچ نوع تجارت نمی شود.
 • قبل از اینکه پول خود را به خطر بیندازید از یک حساب آزمایشی برای تمرین با پول مجازی استفاده کنید.
 • معامله گران می توانند با مبالغ کمتری با استفاده از حساب های سنت معامله کنند.
 • Alpari به انواع خاصی از حساب ها اجازه می دهد با اهرمی تا 1:3000 داشته باشند. با این روش، معامله گران قادر خواهند بود موقعیت های بزرگ تری را با بودجه کمتر مدیریت کنند.
 • یکی از ویژگی‌های مهم پلتفرم‌های معاملات آنلاین، محافظت از تراز منفی است که ضرر معامله‌گر را به سپرده اولیه محدود می‌کند.

بروکر آلپاری دارای چه ویژگی هایی است؟

اکنون که شناخت نسبی در مورد بروکر آلپاری پیدا کردید در ادامه با ما همراه باشید تا به برخی از مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای بروکر آلپاری می پردازیم:

 • با Alpari، می‌توانید از میان طیف گسترده‌ای از انواع حساب‌ها را انتخاب کنید تا نیازها و علایق خاص خود را به عنوان یک معامله‌گر برآورده کنید. شما میتوانید با توجه به سطح تخصص خود به عنوان یک معامله گر، می توانید از بین حساب های معمولی، ECN یا حرفه ای انتخاب کنید. به لطف این تطبیق پذیری، می توانید تجربه تجارت خود را مطابق با خواسته های خاص خود سفارشی کنید.
 • Alpari به مشتریان خود امکان دسترسی به بسیاری از پلتفرم‌های معاملاتی معروف، از جمله متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را می‌دهد. اجرای سریع و دقیق معاملات، رابط‌های کاربری بصری و ابزارهای تحلیل فنی جامع برخی از برجسته‌ترین ویژگی‌های این سیستم‌ها هستند. Alpari به همه معامله گران پاسخ می دهد، چه از طرفداران MT4 ساده باشید و چه MT5 را که از نوع پیچیده است را انتخاب کنید.
 • Alpari دسترسی به مجموعه وسیعی از دارایی‌های تجاری مانند ارزهای دیجیتال، کالاها، شاخص‌ها، سهام و جفت ارزها را فراهم می‌کند. تنوع بخشیدن به سبد خود و استفاده از فرصت های مختلف بازار با این تنوع امکان پذیر شده است. آلپاری گزینه‌های بسیار متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از بین آن‌ها به ارزهای دیجیتال، سهام یا ارز خارجی علاقه‌مند باشید.
 • خدمات مشتری درجه یک که آلپاری به معامله گران خود ارائه می دهد مایه افتخار این شرکت است. اگر در هر زمان سؤال یا مشکلی دارید، تیم متخصص آنها اینجا هستند تا به شما کمک کنند. با کارکنان پشتیبانی Alpari در کنار شما، هرگز تنها نخواهید بود، خواه در جنبه های فنی، مدیریت حساب خود مشکل داشته باشید، یا فقط برخی از سوالات اساسی معاملاتی داشته باشید
 • آلپاری اهمیت آموزش و تخصص در تجارت را تشخیص می دهد و منابع آموزشی را بر این اساس فراهم می کند. معامله گران می توانند با کمک کتابخانه گسترده آموزشی خود که شامل وبینارها، آموزش ها و مقالات است، توانایی های خود را بهبود بخشند و با روندهای بازار همراه شوند. شما می توانید تکنیک های معاملاتی خود را بدون توجه به سطح تخصص خود با کمک آنها بهبود بخشید.

آیا بروکر آلپاری گزینه مطمئن و معتبری هست؟

آلپاری پس از چندین سال موفق در تجارت، به یک برند بازار ارز تبدیل شده است. با این حال، برای اطمینان از قابلیت اطمینان و اعتبار آلپاری باید تعدادی از عناصر را در نظر گرفت:

 1. در نظر گرفتن محیط نظارتی Alpari بسیار مهم است. مقامات معتبر قبلاً کارگزار را کنترل و بررسی کرده اند. با این وجود، نظارت دقیق می تواند از یک کشور و سازمان نظارتی به کشور دیگر بسیار متفاوت باشد.
 2. سابقه گسترده آلپاری در بازار ارز حکایت از ثبات و تخصص دارد. اما شما باید به پیشینه کارگزار برای هر گونه رویداد بزرگ، مانند رویدادها یا مشکلات نظارتی نگاه کنید.
 3. خواندن تجربیات مشتریان واقعی با یک کارگزار ممکن است چیزهای زیادی در مورد قابلیت اطمینان، ثبات پلت فرم، خدمات مشتری و راحتی برداشت به شما بیاموزد. با این حال، نظرات را باید با دقت خواند، زیرا تجربیات افراد ممکن است بسیار متفاوت باشد.
 4. ویژگی‌ها و خدمات مهمی که باید به دنبال آن باشید شامل طیف گسترده‌ای از خدمات، پلتفرم معاملاتی با کیفیت بالا، ساختار شفاف و قیمت و کمک‌های مشتری در دسترس است.
 5. قابل اعتماد بودن یک کارگزار را می توان با بررسی ثبات مالی آن سنجید. حفاظت بیشتر ممکن است از جانب کارگزارانی که زیرمجموعه شرکت‌های بزرگ‌تر و با بودجه بهتر هستند در دسترس باشد.

شما باید کارگزار را به طور کامل بررسی کنید، وضعیت نظارتی، بازخورد مشتری و هر خبر مرتبط را مطالعه کنید. می توانید با مشورت با مشاور مالی یا متخصص در این زمینه، بسته به اهداف و الزامات تجاری خود، راهنمایی مناسب تری دریافت کنید.

پروسه مقایسه آلپاری و سایر کارگزاری ها

ملاحظات متعددی در فرآیند مقایسه Alpari با سایر کارگزاران وجود دارد. آلپاری مدت زیادی است که وجود دارد، که به آنها تخصص و شهرت خوبی در بازار فارکس می دهد. معامله گران ممکن است با استفاده از آنها احساس اطمینان کنند. اما باید در مورد فضای نظارتی آلپاری و مقایسه آن با سایر کارگزاران فکر کنید. 

امنیت سرمایه گذاری و یکپارچگی معاملات شما به شدت به میزان نظارت بستگی دارد. آلپاری پلتفرم‌های معاملاتی متعددی دارد، از جمله پلتفرم متاتریدر که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما باید به آنچه که سایر بروکرها از نظر نوآوری و فناوری ارائه می‌دهند نیز توجه کنید تا ببینید آیا می‌توانند رقابت کنند یا خیر. 

چندین روش مهم وجود دارد که آلپاری می تواند از رقبای خود متفاوت باشد. اینها شامل انواع ابزارهای مالی ارائه شده، نوع حساب های ارائه شده، ساختارهای توزیع و قیمت، و کالیبر کمک به مشتری است. 

الزامات معامله، ریسک پذیری، و اولویت های خدمات به مشتریان، فناوری پلت فرم، و حفاظت نظارتی همه عواملی هستند که باید توسط هر معامله گر قبل از انتخاب نهایی در نظر گرفته شود. به همین دلیل، قبل از انتخاب، توصیه می‌شود که معامله‌گران ارزیابی‌ها و مقایسه‌های کاملی را انجام دهند که مخصوص نیازهایشان است.

مراحل قدم به قدم آموزش ثبت نام در آلپاری

فرآیند ایجاد یک حساب کاربری Alpari ساده است و معمولاً بیش از چند دقیقه طول نمی کشد. از آنجایی که کشورهای مختلف الزامات قانونی مشخصی دارند، رویه‌های دقیق ممکن است تا حدودی از متغیر باشد. 

alpari-signup-form
فرم ثبت نام آلپاری

به طورکلی،نحوه ثبت نام با Alpari به این صورت است:

 • مرورگر وب دلخواه خود را راه اندازی کنید و به صفحه اصلی Alpari بروید.
 • اگر وب سایت چند زبانه است، می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • دکمه "ثبت نام" یا "باز کردن حساب" اغلب در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی قرار دارد. برای شروع مراحل ثبت نام، روی دکمه کلیک کنید.
 • برای ثبت نام لطفا فرم را با اطلاعات خود پر کنید. معمولاً این شامل:
 • هویت کل
 • اطلاعات تماس (ایمیل، تلفن)
 • تاریخ تولد شخص
 • محل اقامت
 • اطمینان حاصل کنید که حساب شما دارای رمز عبور است.
 • برای افتتاح حساب، نوع مورد نظر را انتخاب کنید:
 • Alpari حساب‌های استاندارد (مناسب برای تازه‌واردان) را به عنوان یکی از چندین نوع حساب ارائه می‌دهد.
 • دسترسی مستقیم به بازار از طریق حساب های ECN
 • حساب های تمرینی (دمو)
 • ارزی را برای استفاده به عنوان پایه حساب خود انتخاب کنید.
 • برای تأیید هویت خود یک فرم رسمی شناسایی (گواهینامه رانندگی، گذرنامه) ارائه دهید.
 • یک قبض آب و برق یا صورتحساب بانکی که بیش از سه ماه از تاریخ آن نگذشته باشد به عنوان مدرک اقامت ارائه دهید.
 • ممکن است چند روزی طول بکشد تا تأیید کامل شود. پس از تأیید اعتبار حساب شما، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • پس از تأیید اعتبار، می توانید پول را به حساب خود واریز کنید.
 • پس از ورود به سیستم، به برگه "سپرده" بروید و روشی را که می خواهید بودجه حساب خود را تامین کنید انتخاب کنید.
 • برای تکمیل واریز، فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • پس از واریز پول به حساب خود، می توانید تجارت خود را آغاز کنید.
 • اگر در تجارت تازه کار هستید و می‌خواهید بدون ریسک کردن پول واقعی با پلتفرم و ویژگی‌های آن آشنا شوید، یک حساب آزمایشی مکان خوبی برای شروع است.

نکات مهم در زمینه آموزش ثبت نام در آلپاری

 • برای جلوگیری از هر گونه مشکل در تأیید حساب خود، باید از صحت و درستی اطلاعات ارسالی خود مطمئن شوید.
 • مهم است که با شرایط و ضوابط آلپاری و همچنین هرگونه کارمزد یا کمیسیونی که ممکن است قابل اعمال باشد آشنا شوید.
 • شما میبایست خطرات مرتبط با تجارت را در نظر بگیرید و با مبالغی شروع کنید که از دست دادن آنها برایتان مهم نباشد به خصوص اگر تازه شروع کرده اید.

در صورتی که مشکل یا سوالات خاصی دارید، تیم پشتیبانی مشتری در Alpari اغلب کمک‌کننده هستند و می‌توانند شما را از طریق این روش راهنمایی کنند. علاوه بر این، توصیه می‌شود که از قسمت سؤالات متداول آنها بازدید کنید یا از ابزار چت زنده آنها برای دریافت کمک استفاده کنید.

در پلتفرم بروکر آلپاری به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

هنگامی که سفری را با پلتفرم کارگزاری Alpari آغاز می کنید، متعهد می شوید که دنیای گسترده و همیشه در حال تغییر بازارهای مالی را کشف کنید. تجارت در آلپاری مستلزم یادگیری و سازگاری مداوم با دنیای پیچیده شاخص‌ها، کالاها و ارزها است.

تجارت تنها بخشی از این سفر است. همچنین باید نکات و روندهای بازار را یاد بگیرید، چگونه ریسک های خود را مدیریت کنید، و اگر می خواهید در بلندمدت موفق شوید، چگونه صبور و منظم باشید. 

همانطور که در آب های متلاطم تجارت پیمایش می کنید، Alpari آنجا است تا با نکات آموزشی گسترده، ابزارهای معاملاتی پیشرفته و خدمات متعهد به مشتریان، پایه ای محکم را فراهم کند. 

اسپرد چیست؟

اسپرد تفاوت بین قیمت درخواستی و قیمت پیشنهادی یک ابزار مالی، مانند سهام، یک جفت ارز، یا یک کالا، در زمینه معاملات مالی، به ویژه در بازارهای سهام و فارکس است. کارگزاران معمولاً از آن درآمد کسب می کنند و این نشان دهنده هزینه معامله معامله گر است. 

در زیر توضیح عمیق تری ارائه شده است:

 • قیمتپیشنهادی: قیمتی که تاجر می تواند دارایی را با آن بفروشد. این بالاترین قیمتی است که خریدار حاضر است برای آن دارایی بپردازد.
 • قیمتدرخواستی (یاپیشنهادی): قیمتی که یک معامله گر می تواند دارایی را با آن بخرد. این کمترین قیمتی است که یک فروشنده حاضر به پذیرش آن است.
 • اسپرد: تفاوت بین این دو قیمت. به عنوان مثال، اگر قیمت پیشنهادی برای EUR/USD 1.1000 و قیمت درخواستی 1.1002 باشد، اسپرد 2 پیپ است.

انواع اسپردها کدام ها هستند؟

اسپردها در Alpari به اندازه کافی منعطف هستند تا خواسته های معامله گران با سبک ها و رویکردهای معاملاتی متفاوت را برآورده کنند. 

اسپردهای ارائه شده توسط حساب های تجاری آلپاری به طور کلی به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

 • اسپردهای ثابت

مهم نیست در بازار چه اتفاقی بیفتد، این اسپردها ثابت خواهند ماند. برای معامله گرانی که به سادگی و ثبات اهمیت می دهند، هزینه های معاملاتی را ارائه می دهند که به سختی می توان آنها را شکست داد. اسپرد های ثابت معمولاً در حساب های Micro یا Standard دیده می شوند.

 • اسپردهای شناور (متغیر)

این اسپردها در نتیجه نوسانات و نقدینگی بازار تغییر می کنند. در دوره‌های نقدینگی قوی، ممکن است بسیار کم باشند، اما در دوره‌های نوسان بازار یا ساعات خارج از بازار، می‌توانند به میزان قابل توجهی گسترش پیدا کنند. برای معامله‌گرانی که می‌توانند اسپردهای بهتری را در دوره‌های معاملاتی شلوغ دریافت کنند، این راه ایده الی است. این نوع برای حساب های Pro و ECN است.

 • اسپردهای صفر

برای اسکالپرها و سایر معامله‌گران با حجم بالا، حساب‌های تخصصی وجود دارد که ممکن است اسپرد صفر یا بسیار محدود را ارائه دهند. این حساب‌ها معمولاً برای هر تراکنش کارمزدی دارند تا اسپرد پایین را جبران کنند، حتی اگر صفر یا بسیار کم باشد.

اسپرد و کمیسیون آلپاری به چه صورت است؟

آلپاری از طریق خدمات کارگزاری FX و CFD خود، معاملات در طیف گسترده ای از ابزارهای مالی را تسهیل می کند. اسپردها و کارمزدها بخش های اساسی هزینه معاملات فارکس هستند و مقدار قابل توجهی پول را برای آلپاری و بسیاری از کارگزاران دیگر فراهم می کنند. 

کارگزاران اسپردی را که تفاوت بین قیمت خرید و فروش یک جفت ارز است، برای انجام معاملات دریافت می کنند. بر اساس نوع حساب و شرایط بازار، آلپاری اسپرد ثابت یا متغیر را ارائه می دهد. در مقابل، کمیسیون هزینه ثابتی است که کارگزاران برای هر تراکنش دریافت می کنند.

این امر به ویژه در مورد حساب‌های ECN (شبکه ارتباطات الکترونیکی) رایج است، جایی که اسپردها اغلب کمتر هستند اما همچنان برای هر معامله کارمزدی دریافت می‌شود. ساختار کمیسیون آلپاری با هدف ایجاد یک رسانه مورد قبول بین قیمت های مناسب و اجرا و خدمات با کیفیت بالا معمولاً رقابتی است. 

معامله گران هنگام تعیین بهترین نوع حساب معاملاتی برای استراتژی و فراوانی معاملات خود، باید اسپردها و کارمزدها را درک کرده و در نظر بگیرند.

کپی تردینگ در بروکر آلپاری چیست؟

"Alpari از جمله ویژگی‌های خود که به معامله‌گران با تجربه کمتر یا کسانی که به دنبال تنوع بخشیدن به استراتژی سرمایه‌گذاری خود هستند، تجارت کپی تریدینگ است که این امکان را به آنها می‌دهد تا معاملات معامله‌گران با تجربه تر را تقلید کنند.

کاربران ممکن است فهرستی از مدیران استراتژی را مطالعه کنند، معیارهای موفقیت، سبک معاملاتی و تاکتیک های مدیریت ریسک آنها را در این پلتفرم که به عنوان تجارت اجتماعی نیز شناخته می شود، مشاهده کنند. پلتفرم Alpari پس از انتخاب یک مدیر استراتژی برای دنبال کردن، به طور خودکار دارایی های معامله گر را به حساب خود منتقل می کند. 

این ممکن است با توجه به اندازه اکانت فالوور کوچک یا بزرگ شود و کنترل بیشتری بر میزان ریسکی که متحمل می شوید به شما بدهد. سرمایه گذاران می توانند از تخصص معامله گران موفق با خدمات تجارت کپی آلپاری استفاده کنند که درک و استفاده آسان است.

این یک راه عالی برای مبتدیان برای یادگیری در مورد بازار و برای سرمایه گذاران پر مشغله برای فعال ماندن بدون نیاز به زمان قابل توجهی برای تجزیه و تحلیل بازار و اجرای تجارت است.

پشتیبانی بروکر آلپاری

بروکر آلپاری از یک تیم حرفه‌ای برای ارائه خدمات پشتیبانی بهره می‌برد که به سرعت بالا و به صورت معمول می‌توانند به معامله‌گران خدمات ارائه دهند. خدمات پشتیبانی تلفنی این بروکر تنها در روزهای کاری بازار فارکس در دسترس هستند.

راه های ارتباط با پشتیبانی بروکر آلپاری :

برای ارتباط با پشتیبانی بروکر آلپاری، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

 1. تماس تلفنی: با شماره تلفن مربوط به پشتیبانی آلپاری تماس بگیرید. شماره تماسهای مختلف ممکن است بسته به محل اقامت شما متفاوت باشد، بنابراین به وب‌سایت آلپاری مراجعه کنید تا شماره تلفن مناسب را بیابید.
 2. پشتیبانی آنلاین: آلپاری دارای پشتیبانی آنلاین 24 ساعته است که می‌توانید از طریق چت زنده یا فرم تماس با آنها در وب‌سایت خود استفاده کنید.
 3. ایمیل: می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل پشتیبانی مربوطه با آلپاری ارتباط برقرار کنید. آدرس ایمیل پشتیبانی نیز در وب‌سایت آلپاری موجود است.
 4. شبکه‌های اجتماعی: آلپاری در برخی از شبکه‌های اجتماعی نیز فعال است. می‌توانید از طریق این شبکه‌ها نیز با آنها تماس بگیرید یا مطالب آنها را دنبال کنید.
 5. پلتفرم‌های تجاری: اگر از یک پلتفرم تجاری خاص برای معاملات خود استفاده می‌کنید (مانند MT4 یا MT5)، ممکن است بتوانید از طریق آن به پشتیبانی مرتبط با آلپاری دسترسی پیدا کنید.

به دلیل اینکه بروکر آلپاری یک شرکت بین‌المللی در زمینه تجارت در بازارهای مالی آنلاین است، فعالیت‌های آن در بسیاری از کشورها جهان وجود دارد و دارای دفاتری در سرتاسر جهان می‌باشد. شرکت آلپاری در سال 1998 در شهر کازان، روسیه تأسیس شد و از آن زمان به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت مالی شناخته می‌شود.

سخن آخر

هنگامی که تمام اطلاعات موجود در مورد بروکر آلپاری را در نظر می گیرید، آشکار می شود که آلپاری خود را به عنوان یک انتخاب انعطاف پذیر و قابل اعتماد برای معامله گران معرفی می کند. 

برای تطبیق سبک‌ها و ترجیحات مختلف معاملات، کارگزار انواع مختلفی از حساب‌ها، از جمله استاندارد، ECN، و انتخاب‌های تخصصی مانند PAMM و حساب‌های اسلامی را ارائه می‌دهد.

معامله‌گران این آزادی را دارند که چارچوب هزینه‌ای را انتخاب کنند که با سبک معاملاتی آن‌ها مطابقت دارد، به لطف ساختار کم‌پرداخت و کمیسیون ما، که اسپردهای ثابت، متغیر یا حتی صفر را با هزینه‌های کمیسیون ارائه می‌دهد.

برای تازه واردان یا کسانی که علاقه مند به یادگیری از تجربیات معامله گران کارکشته تر هستند، در دسترس بودن خدمات تجارت کپی جذابیت آن را افزایش می دهد. واضح است که کارگزار می خواهد به معامله گران در تمام سطوح مهارت کمک کند، زیرا نکات آموزشی و ابزارهای پیشرفته معاملاتی را ارائه می دهد. 

برای انتخابی آگاهانه که متناسب با نیازها و اهداف تجاری شما باشد، عاقلانه است که به دقت این جنبه ها را تجزیه و تحلیل کنید و در عین حال به آلپاری به عنوان یک کارگزار احتمالی فکر کنید و در عین حال از اخبار و محصولات فعلی آلپاری نیز مطلع باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *